Jestli se právě chystáte svůj podnik propagovat na nějakém větším evropském veletrhu, tak jistě nemálo přemýšlíte nad tím, jak co nejlépe využít svůj přidělený prostor k efektivní propagaci. Je naprosto jasné, že na takovém místě budou mraky lidí a všichni přítomní obchodníci se budou snažit zviditelnit. Je tedy zřejmé, že v takovém reklamním kotli nebude snadné se zviditelnit. Na místě je proto vymyslet co nejefektivnější způsob reklamy, který bude naprosto nepřehlédnutelný, a zároveň mu nebudete muset věnovat žádnou pozornost, protože je jasné, že budete mít plné ruce práce s péčí o zákazníky.

marketing

Dobrou volbou pro všechny podobné případy je účinná nafukovací reklama. Tím spíše taková, která ve skutečnosti nepotřebuje žádný přívod elektrického proudu, protože takové požadavky s sebou automaticky přinášejí zvýšené náklady na provoz stanoviště, a zároveň omezení jejich umístění. Ideální je proto zvolit praktický reklamní prvek, který má všechny výhody nafukovací reklamy, ovšem nepotřebuje žádný zdroj energie a můžete ho umístit, kamkoli jen chcete. A přesně takovým ideálním reklamním prvkem jsou pneumatické stany. Jsou velice lehké a manipulace s nimi je snadná.

reklama

Nebudete mít ani ten nejmenší problém je kamkoli přepravit, a to s nepatrným úsilím. Jsou proto skvělou alternativou známých nůžkových stanů s tím, že je předčí svou váhou, aerodynamickým tvarem i snazší manipulací s nimi. A rozhodně jsou velice efektivním reklamním prvkem, neboť celý jejich povrch můžete nechat potisknout čím jen budete chtít. Záleží jen na vás, zda k potisku zvolíte pouze své logo anebo přidáte i jiné poutavé prvky. Tyto stany zároveň hravě doplníte i o další reklamní předměty jako jsou vlajky. A v případě nepřízně počasí se pod ně jednoduše schováte a pokračujete dál v práci – žádné rychlé balení a úprk do bezpečí vám tak nehrozí, takže s propagací můžete pokračovat, ať se okolo vás děje cokoli.