Zásnubní prsteny s diamantem patří ke šperkům, které zaručeně potěší každou ženu, tím si můžete být stoprocentně jistí. A pokud si právě říkáte, že to zřejmě bude okouzlením ze samotné žádosti o ruku, tak to tak částečně skutečně bude. Je pravda, že v dané chvíli je drtivá většina žen dojatá a překvapená, a to poslední, co by chtěly dělat, je kritizovat výběr zásnubního prstenu. Nicméně pravda je taková, že okouzlení pomine a zásnubní prsten už ženě zůstává až do konce jejího života, a tak má dost času na to, aby si jej důkladně prohlédla a aby zhodnotila, zda se partner trefil do jejího vkusu a vybral ten pravý kousek.
No a když vezmeme v úvahu to, že většina žen má s vybíráním vlastního oblečení a šperků docela značné problémy, tak je jasné, že jejich partneři to mají ještě o to těžší. Výběr toho vhodného klenotu si proto musí pořádně promyslet a zvážit hned několik okolností najednou.

fialový diamant

Jedinečná chvíle si žádá jedinečný kousek

Za prvé jde o to, že takový prsten bude žena nosit celý život a pravděpodobně velice často, proto by měl být zhotoven kvalitně, aby jí dlouho vydržel.
Za druhé je potřeba myslet na to, že aby bylo možné takový šperk nosit dnes a denně, měl by být zvolen tak, aby byl nádherný a zároveň dobře kombinovatelný s oblečením, jaké daná žena nejčastěji nosí. Proto pokud vaše partnerka pravidelně navléká například oděv prodavačky potravin či dělnice, pak by se jí jistě na prstu příliš nevyjímal nějaký nadmíru okázalý kousek, který by jí mohl překážet v práci, a naopak jedná-li se o ředitelku nějaké významné firmy, která chodí denně společensky oblečena, je možné zvolit i něco více zdobného. Každopádně můžete si být jisti tím, že správně zvoleným diamantem nic nepokazíte.

prsten s diamantem

A za třetí je důležité i to, že by se mělo jednat o originál. Jen máloco většinu žen nadzdvihne ze židle tolik jako když své šperky uvidí na jiné ženě. V případě nějakého nevýznamného prstýnku či náušnic se to sice stát může, ovšem pokud jde o zásnubní prsten, tak by se to stát rozhodně nemělo.