.


Jdete si sedřít střevíce tím, jak běháte od jedné banky ke druhé se žádostí o hypotéku a výsledek nulový? Stojí vás to moře čas a dokládání různých podkladů, ale vždy se setkáte nakonec se zamítnutím?

Nemusíte věšet hlavu ani si postoj bank brát osobně. Podmínky pro získání úvěru či hypotéky jsou přísnější a banky se tím snaží ochránit nejen sebe, ale i vás. Ale co si budeme povídat, někdy neprojdete přísným systémem kvůli úplné maličkosti. Jako je třeba registr dlužníků, ve kterém jste se dopustili akorát zpoždění s jednou platbou a to jen třeba o pár dní a bylo to před třemi lety a nikde žádný jiný rest nemáte. To dokáže pořádně rozzlobit.

provozní hotovost

Na chyby z minulosti, které občas jsou opravdu nechtěné nebo o nich ani nevíte, by člověk neměl doplácet celý život, protože jedno ponaučení zajisté stačí. A proto se snaží své klienty netrestat nebankovní společnosti, které nabízejí americké hypotéky jako třeba http://www.americka-nebankovni-hypoteka.

Máte možnost získání hypotéky pro jakýkoliv účel a to od bydlení, přes dovolenou až po nové auto nebo vyplacení dluhů či nevýhodných půjček. Nikdo vás nebude odmítat kvůli záznamu v registrech ani kvůli nedoložení příjmů.

K vyřízení vám bude stačit jeden online formulář, ručení nemovitostí a nebudete ani muset čekat několik týdnů na odpověď. Jak jste dopadli se svojí žádostí, se dozvíte do 24 hodin.

.

signace dokumentu

Výše maximální částky, kterou můžete získat je ovlivněna tržní hodnotou nemovitosti, kterou budete ručit. Obvykle až do výše 70% a někdy i více, nikdy však ne 100% jak píšou některé společnosti. Proto je opravdu nutné si pečlivě pročíst veškeré podmínky, dodatky a obsah smlouvy, abyste měli jasno v tom, co podepisujete i na jakou částku.

Většina nebankovních společností se přibližuje výhodným podmínkám úroků, splátek a dalších podmínek bankám a doba splácení je možná od 1 roku až po 30 let s možností předčasného splacení a bez sankcí.

Nebankovní hypotéka, na kterou dosáhnete
5 (100%)2
.