.

Zimní dovolená už nám pomalu začíná klepat na dveře a je nejvyšší čas zarezervovat si pobyt na horách. Samozřejmě, že k pobytu na horách patří lyžování na upravených sjezdovkách a po náročném sportovním dni, večerní relaxace. Navštívili jste už celou řadu míst a vaše požadavky na zimní dovolenou jsou nemalé. Očekáváte, že sjezdovky budou dostatečné dlouhé a prostorné, s dobrou sněhovou pokrývkou a především upravené, abyste nepociťovali zbytečnou námahu z těžkého sněhu. Rovněž očekáváte moderní systém přepravy, velkokapacitní lanovkou a rozhodně by vás nepotěšily dlouhé fronty u vleku. To vše vám může snadno splnit dovolená pod heslem: Slovinsko lyžování, lyžování Slovinsko má jednu nespornou výhodu a tou jsou velmi příznivé ceny. Bez toho, abyste museli slevovat ze svých požadavků na kvalitní a hodnotný sportovní zážitek.

krásná zima

            Slovinsko disponuje celou řadou velmi kvalitních zimních středisek a oceníte, že ubytování v hotelích bývá doplněno o služby wellness centra. Perfektní dovolenou si můžete dopřát za cenu často levnější, než jsou tuzemské dovolené, a přitom si užívat Alpy.

            Až se budete chystat na dovolenou ve Slovinsku, určitě si pročtěte místní speciality. Stojí za to se plně oddat slovinské gastronomii a ochutnat některá jejich tradiční jídla. Určitě neodoláte krémovému zákusku s křupavým těstem, který má svou tradici především v oblasti okolo Bledského jezera. Rozšířený je však v celém Slovinsku a nabízí se téměř ve všech restauracích a kavárnách. Jen se nejprve seznamte s technikou, jak se tento zákusek správně konzumuje. Budete potřebovat ostrou vidličku a trochu šikovnosti.

.

sníh

            Nejen dospělé přivítá Slovinsko svými vlídnými cenami. Nadšení budete i z celé řady výhod pro vaše děti. Až do šesti let lyžují děti zcela zdarma, a i ubytovací služby nabízí mnohé slevy a bonusy pro malé návštěvníky.
            Rezervujte si svou zimní dovolenou co nejdříve!

Jiný pohled na Alpy
4.3 (86.67%)3
.